Utorok 20. 11. 2018

• ČÍTAJME SPOLU – SPOLUNAŽÍVAJME SPOLU

Tento nevšedný názov ukrýva jedno krásne stretnutie našich tretiakov so žiakmi špeciálnej školy na Karpatskej ulici. Zišli sa v Mestskej knižnici, kde bolo pre nich pripravené interaktívne prírodovedno-etické podujatie o spolunažívaní živých organizmov okolo nás. Hmyz, rastliny, zvieratá – DOKÁŽU TO!

V oddelení pre nevidiace deti spalo šteniatko, budúci asistenčný pes. Nechceli sme ho rušiť. Čaká ho ťažká, zodpovedná práca. (Olívia Mojžišová)

• Cádroviny - 1. miesto

Opäť úspech!

Tento rok časopis Cádroviny obsadil v celoslovenskej súťaži školských časopisov opäť prvé miesto.

Veľmi sa tešíme! :o)

• Pred nedávnom sme na našej škole mali týždeň ovocia a týždeň zeleniny. Všetci sme sa počas týchto dní snažili o to, aby sme sa stravovali aspoň troška zdravšie. K desiate sme si nosili každý deň rôzne druhy ovocia a zeleniny a na vyučovaní sme sa dozvedali zaujímavé informácie o týchto zdravých dobrotách. No a na záver každého týždňa nemohlo chýbať pohostenie. Ochutnali sme rôzne zeleninové, či ovocné koláčiky, nátierky, kompóty, džemy a... Ďakujeme všetkým rodičom, ktorí nám pomohli si tieto dni vychutnať ;o)

• V utorok 6.11. sa uskutočnil 10. ročník šachového turnaja žiakov a žiačok ZŠ Bratislava III. Zúčastnili sa ho aj dvaja žiaci našej školy, Martin Tevec zo 4.A a Lukáš Joniak zo 7.A. Ďakujeme im za reprezentáciu našej školy.

Do galérie Šachový turnaj boli pridané fotografie.

• HLASUJME ZA NAŠU ŠKOLU

Aj vďaka Vám môžeme získať moderne vybavenú počítačovú učebňu!

Ako na to?

Klikni na: https://nanovylevel.sk/

a zahlasuj za našu školu ZŠ s MŠ Cádrova.

ĎAKUJEME!

Plagát

• V nasledujúcich dvoch rokoch bude naša škola zapojená do projektu Erasmus - The Great European Pastimes Challenge. Partnerské krajiny sú Anglicko, Bulharsko, Portugalsko, Rumunsko a Španielsko. Prvou úlohou bolo vytvoriť logo projektu. Pomôžte nám vybrať to najlepšie logo. Hlasovať môžete do stredy 20:00 hod.

• Lampiónový sprievod

Všetkých Vás srdečne pozývame na Lampiónový sprievod, ktorý bude v stredu 24.10. 2018.

Začíname o 17:30 hod. na školskom dvore. Prineste si so sebou lampióny a dobrú náladu.

Na záver si spoločne vychutnáme ohňovú šou. Tešíme sa na Vás!

• SÚŤAŽ

Dnes prebehla súťaž o najkrajšie vyzdobenú tekvičku. Ďakujeme všetkým, ktorí sa do súťaže zapojili a už teraz sme zvedaví na víťaza.

• Do galérie Súťaž boli pridané fotografie.

• Dňa 29.10.2018 prebieha riadne vyučovanie.

Žiaci II. stupňa majú branné cvičenie.

Žiaci I. stupňa sa učia podľa rozvrhu.

Vitajte na stránkach našej školy