Streda 26. 7. 2017

• Hurá, hurá!

Leto je tu a s ním aj čas prázdnin. Spríjemnite si svoj voľný čas čítaním najnovších Cádrovín.

Zároveň Vám prajeme krásne prázdniny a tešíme sa na Vás opäť v septembri.

Kochajte sa: predprazdninove_Cadroviny_final.pdf

• Podrobnosti k organizácii konca školského roka si môžete prečítať na nasledujúcom linku:

Organizacne_zabezpecnie_-2016_2017_koniec_sk._roka.pdf

• 25. 6. 2017

Našim tretiakom sa podaril opäť jeden pekný výkon.

Absolvovali plavecký výcvik s výsledkom: VÝBORNE!

Všetci dostali diplomy, tešili sa z úspechov a my sa tešíme spolu s nimi!

Aj preto, že zvládli to úmorné teplo dnešných dní.

Mali, ale výhodu oproti nám: Plávali si v príjemnej, chladivej vodičke a bolo im v nej

• 19. 6. 2017

Do galérie ŠvP - Radava boli pridané fotografie.

• Gratulujeme našim žiakom k úspešnému I.svätému prijímaniu.
    Tešíme sa s Vami z Vášho krásneho úspechu, milí naši tretiaci!

Do galérie I. sväté prijímanie tretiakov boli pridané fotografie.

• Touto cestou chceme pogratulovať Williamovi Stevenovi Greenblumovi, žiakovi 3.B triedy, k vynikajúcemu úspechu v literárno-výtvarnej súťaži Bratislava, moje mesto 2017. Získal úžasné 2. miesto v kategórii literárne práce.

Ešte raz: Gratulujeme a tešíme sa s Tebou!

• Deň detí sa na našej škole niesol v znamení zábavy a súťaží, ktoré zorganizovali šiestaci, siedmaci, ôsmaci a zapojili sa aj deviataci! Triafali sme do koša, skákali do diaľky, preverili naše vedomosti, súťažili sme v rýchlosti zjedenia tyčiniek, v rýchlosti pitia vody, skladali sme obrázky, preverili sme si pamäťové schopnosti a iné zručnosti. Bolo super!

• Výnimočný spisovateľ, výnimočné príbehy! Noc s Andersenom bola v znamení odhaľovania záhad tajomstiev Andersenových príbehov. Do našej školy zavítali postavy z rozprávky O perníkovej chalúpke. Ukryli na tajných miestach poklady, ktoré sme mali odhaliť. Blúdili sme lesom, stavali domček pre ježibabu, upratovali sme ježibabe domček. Zažili sme to, čo Janko a Marienka. Po každom dobrodružstve sme dostali otázky, na ktoré sme mali odpovedať. Za správne odpovede sme dostali zašifrovaný text, ktorý nám postupne odhalil mapu k pokladu. Bola zábava, napätie a fungovala spolupráca a priateľstvá.

• 8. 6. 2017

Dnešný deň opäť začal rozcvičkou. Po rozcvičke sme strávili vyučovaním v prírode, stihli sme si zahrať aj futbal.

Na obed sme mali rizoto a na olovrant palacinky s džemom.

Po obede sme sa vybrali na túru do lesa. Po ceste sme videli veľa zvierat. V lese sme našli poľnú cestičku, po ktorej sme nazbierali rastlinky a tie využijeme do nášho herbára. Cestou lesíkom na nás číhali zelené listy lopúchov, ktorým sme neodolali... začali sme sa v tom teple nimi ovievať.

• 7. 6. 2017

Dnes sme boli na výlete v Topoľčiankach. Veľmi sme sa potešili, keď sme v diaľke uvideli náš krásny autobus. Posadali sme si a milý pán šofér Vladko nás pekne privítal.

Cesta nám ubehla, spríjemnili sme si ju piesňami.

Pred Národným žrebčínom nás čakala usmievavá teta sprievodkyňa. Ukázala nám všetky koníky a urobila nám prehliadku stajní. Dozvedeli sme sa veľa nových informácií a videli sme aj koňa "Maestoso" ktorý patrí kráľovne Alžbete II.

Vitajte na stránkach našej školy