• Naša materská škola Na Revíne sa nachádza v mestskej časti Bratislava –Nové Mesto, na Kramároch.

Budova školy bola postavená a do užívania odovzdaná v roku 1979.

Sme štvortriedna, plne vybavená, modernizovaná materská škola rodinného typu s plne kvalifikovaným pedagogickým personálom.

Prevádzková doba materskej školy je od 7,00 hod. do 17,00 hod.

Telefónné čísla:  202 755 90    /2.  trieda /

202 755 94   / 1. trieda /

202 755 97    / kancelária MŠ /

0910 669 231

Našim cieľom je, aby boli deti v MŠ zdravé, spokojné a bolo o deti dobre postarané.

Snahou našich učiteliek je vytvoriť tvorivé, podnetné prostredie pre deti a prostredníctvom zaujímavých činností v súlade s ich potrebami, možnosťami a individuálnymi spôsobilosťami im umožniť primerane zvládnuť rôznorodé  úlohy, požiadavky.

Zážitkovým učením, edukačnými aktivitami realizujeme vzdelávanie  detí v súlade so Štátnym vzdelávacím programom pre predprimárne vzdelávanie tak, aby deti boli kvalitne pripravené na školu.

Materská škola robí štandardné aktivity ako aj športové výcviky,  obo- znamovanie s anglickým a nemeckým jazykom.

Vonkajší areál je vybavený hernými prvkami pre pohybové aktivity a hry detí  (hojdačky, pieskovisko, šmykľavky, lezecká dráha, hracie prvky  - loď, autobus, vlak, vonkajšia učebňa vybavená stolmi spolu s lavičkami, tabule na kreslenie, športové  ihrisko s umelou trávou ).