Základná škola s materskou školou, Cádrova 23, Bratislava

Prihlásenie

    šport

    Florbal

    Dňa 7.4. 2014 sa v našej telocvični konalo obvodné kolo vo florbale ml. žiakov.

    Naši chlapci sa prebojovali do ďalšieho kola ktoré sa konalo vo štvrtok 10. 4. 2014.
    Obsadili krásne 2. miesto začo im veľmi pekne ďakujeme. Predviedli bojovný a snaživý výkon.
     
    Poradie
    1.  ZŠ Kalinčiakova
    2. ZŠ s MŠ Cádrova
    3. ZŠ Čachtická
    4. ZŠ Hubeného
     
    Naše družstvo ml. žiakov reprezentovali: 
    Peter Adamica, Samuel Zemeš, Milan Rehuš, Filip Herman, Lukáš Holka, Matej Škuba, Lukáš Bednár, Martin Tvarožek, Dušan Farenzena, Tomáš Surý, Leon Koštial
     
    Dňa 8.4. 2014 sa konalo obvodné kolo st. žiakov vo florbale.
    Poradie 
    1. ZŠ Teplická
    2. ZŠ Kalinčiakova
    3. ZŠ s MŠ Cádrova
    4. ZŠ Česká
    5. ZŠ Odborárska
     
    Naše družstvo st. žiakov reprezentovali : 
     
    Peter Adamica, Samuel Zemeš, Marek Turlík, Filip Herman, Lukáš Holka, Matej Škuba, Lukáš Bednár, Dean Lida , Denis Lida, Dominik Urban- Miklaš, Leon Koštial, Samuel Naňo
     
     
    Hráčom za predvedený výkon ďakujeme a tešíme sa na ďalšie turnaje a zápasy.
     
    Natália Píšová, Kamil Chmelár 

     

    Tabuľka výsledkov nultého ročníka Detskej florbalovej ligy

    1. ZŠ Teplická                                         16 bodov

    2. ZŠ Mudroňova                                    14 bodov

    3. ZŠsMŠ Cádrova                14 bodov

    4. WASPS                                                7 bodov

    5. ZŠsMŠ Česká                                      5 bodov

    6. ZŠ Bieloruska                                      4 body

     

     

    Lukáš Bednár           2 góly

    Katarína Chmelárová   4 góly

    Adam Novysedlák    5 gólov

    Leon Koštial            5 gólov

    Samuel Zemeš       7 gólov

    Zuzka Stoláriková   3 góly

    Ondrej Kliment     2 góly

    Peter Adamica    2 góly

    Matej Škuba     2 góly

    Viliam Pohančeník    15 gólov

    Jabub Kliment

    Dávid Gavalec, Romanka Prokešová

    Marek Turlík

    Vladko Jókay        3 góly

    Andrej Uhrín          2 góly

     

     

    Ďakujem všetkým našim hráčom za výborné výkony, veľkú snahu, bojovnosť a chuť hrať.

    Ukázali, že florbal hrať vedia. Nultý ročník DFL sme odohrali s nasadením a športovým zápalom.

    Veľká vďaka patrí aj nášmu trénerovi Kamilovi Chmelárovi, bez ktorého by náš skvelý tím nefungoval.

    Samozrejme by som chcela poďakovať aj všetkým rodičom, ktorí nám pomohli pri odvoze na turnaje.

    Už sa nevieme dočkať budúceho 1. ročníka DFL – detskej florbalovej ligy a veríme, že sa opäť dobre umiestnime .

     

     

    4. máj 2013 bol veľmi úspešným dňom pre našich florbalistov. 3 zápasy - 3 víťazstvá. BLAHOŽELÁME!

     

    Dfl - detská florbalová liga

    5 - 7 ročník chlapci
    VI. kolo DFL sa konalo v sobotu 4. mája 2013 v našej telocvični

    Výsledky : 

    Cádrova -Mudroňova    8 : 6

    Cambridge - Cádrova   6 : 7


    Cádrova - Teplická    7 : 3


    Tabuľka :

    1 .Teplická
    2. Cambridge
    3. Cádrova

    4. Mudroňova
    5. Česká

    Našu školu reprezentovali : Katka Chmelárová, Vilko Pohančeník ( reprezentuje našu školu v lige a pomáha nám k víťazstvám), Dean Lida, Samuel Zemeš, Adam Novysedlák - náš zaskakujúci brankár, Marek Turlík, Dominik Urban-Miklaš, Peter Adamica, Leon Koštial, Lukáš Bednár, Zuzka Stoláriková.

    Veľmi by som chcela pochváliť chlapcov za predvedený výkon , veľkú snahu, bojovnosť, chuť hrať a tímovú prácu. Dokázali poraziť favoritov ligy a predviedli nádherné momenty a potvrdili, že florbal je skvelá hra.

    Ďakujem nášmu skvelému trénerovi Kamilovi Chmelárovi za trpezlivosť na lavičke a pomoc nášmu družstvu. Taktiež nám veľmi pomáhajú naše zapisovateľky Ninka Szomolániyová a Kristínka Zemešová.

    Čakajú nás ešte dve kolá, preto dúfame, že zopakujeme výkon z posledného kola.

     

    Natália Píšová

    vedúca družstva

     

     

    Detská florbalová liga november 2012

    5 - 7 ročník chlapci
    II.kolo DFL
    sa konalo v sobotu 10.novembera 2012 na ZŠ Cádrova.

    Výsledky :
     
    Rusovce - Bieloruská 17:0
     
    Cádrova - Česká 4:2
     
    Cádrova - Rusovce 1:13
     
    Cádrova - Bieloruská 4:3
     
    Česká - Bieloruská 1:8
     
    Družstvo Rusoviec sa na konci ligy nepočíta do výslednej tabuľky, pretože ich družstvo tvoria žiaci ôsmeho ročníka.

     

     

     

    Výsledky súťaží  - október, november 2011  

     

     Obvodné kolo v malom futbale mladších žiakov

     

     2. miesto

    Vilim Pohančeník, Ondrej Kliment, Andrej Uhrín, Jakub Husár,  Dominik Urban – Mikláš , Peter Adamica, Damián Drajna, Lukáš Bednár, Vladimír Jókay

     

     Obvodné kolo vo florbale mladších žiakov

     

    2. miesto

    Viliam Pohančeník, Ondrej Kliment, Samuel Mattoš, Andrej Uhrín, Jakub Husár,  Dominik Urban – Mikláš , Filip Lupsina, Marek Turlík, Peter Adamica, Vladimír Jókay

     

    ZŠ Sibírska - ZŠ Cádrová 0 : 2 ( Kliment, Uhrín)

    Česká  - ZŠ Cádrová     0 : 3 ( Mattoš, Kliment, Pohančeník)

    ZŠ Kalinčiaka - ZŠ Cádrová   1 : 0 

     

    Obvodné kolo vo florbale mladších žiačok

     

    1. miesto

    Katka Chmelárová, Miriam Fundáreková, Kristína Zemešová, Nina Szomolányiová, Dominika Nitschneiderová, Emma Ružičková, Lucia Krútelová, Sophie Sene, Simonka Krajčíriková,

     

    ZŠ Kalinčiaka – ZŠ Cádrová 0  : 0

    ZŠ Cádrová  - ZŠ Čachtická  2 : 0  ( Zemešová , Krajčíriková)

     

    Obvodné kolo vo florbale starších žiačok

     

    3. miesto

    Katka Chmelárová, Zuzana Popluhárová, Dáša Keszeghová, Tamara Szomolányiová, Karin Dziubanová, Soňa Haladová, Martina Šroufková, Katka Miháliková, Daniela Gulijášová,

     

    Všetkým žiakom ďakujeme za výborné výsledky a reprezentáciu školy.

     

     

    Natália Píšová