| Názov školy | Základná škola s materskou školou, Cádrova 23, Bratislava |
| Adresa školy | Cádrova 23, 831 01 Bratislava |
| Telefón | +421 2 202 755 95 |
| skola@zscaba.edu.sk | |
| WWW stránka | zscaba.edupage.org |
| Zriaďovateľ | Mestská časť Bratislava Nové Mesto |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PaedDr.Robert Popluhár | 02/20275593 | riaditel@zscaba.edu.sk | |
| ZRŠ pre ZŠ | PaedDr. Lenka Kampmillerová | 02/20275592 | skola@zscaba.edu.sk | |
| ZRŠ pre MŠ | Mgr. Eva Adámková | 02/54772548 | ||
| vedúca ŠJ | Silvia Tomanovičová | 02/20275594 | jedalen@zscaba.edu.sk | |
| vedúca ŠKD | Monika Vaneková | 02/20275595 | monika@zscaba.edu.sk |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | Ing. Peter Husár | |
| pedagogickí zamestnanci | Zita Horváthová | |
| RNDr. Viera Keszeghová | ||
| ostatní zamestnanci | Silvia Tomanovičová | |
| zástupcovia rodičov | MUDr. Soňa Fundárková | |
| Ing. Silvia Chmelárová | ||
| Ing. Jana Tomková | ||
| zástupca zriaďovateľa | Jozef Kuna | |
| Mgr. Silvia Ciuttiová | ||
| PaedDr. Jolana Račická | ||
| Ing. Marián Vereš |
Počet žiakov školy: 279
Počet tried: 15
Podrobnejšie informácie:
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 13 |
| počet žiakov | ||||||||||
| z toho ŠVVP | ||||||||||
| z toho v ŠKD |
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2008: súčet / počet dievčat
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2008: súčet / počet dievčat
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: súčet / počet dievčat
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2009
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | AJ | ANJ | BIO | D | DEJ | ENV | ETV | Ev | FJ | FRJ | F | FYZ | GEO | HUV | Hv |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1 | ||||||||||||||
| 2.A | |||||||||||||||
| 3.A | |||||||||||||||
| 4.A | 1,08 | ||||||||||||||
| 5.A | 1,5 | 1,5 | 1,75 | ||||||||||||
| 6.A | 2,73 | 2,36 | 2,5 | ||||||||||||
| 7.A | 1,53 | 1,41 | 1,76 | ||||||||||||
| 8.A | 2,1 | 2,05 | 2,6 | ||||||||||||
| 9.A | 2,3 | 1,78 | 2,39 | ||||||||||||
| 00 | |||||||||||||||
| 000 | |||||||||||||||
| F1 | |||||||||||||||
| F2 | |||||||||||||||
| F3 | |||||||||||||||
| F4 |
| Trieda | Ch | CHEM | INV | INF | INF | M | MAT | náb | NAV | OBN | Ov | PRV | Pv | Pr | PRI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1,04 | ||||||||||||||
| 2.A | 1 | ||||||||||||||
| 3.A | |||||||||||||||
| 4.A | 1,17 | 1 | |||||||||||||
| 5.A | 1,75 | 1,92 | |||||||||||||
| 6.A | 3,09 | 1,55 | 2,27 | ||||||||||||
| 7.A | 1,88 | 1,35 | 1,59 | ||||||||||||
| 8.A | 1,9 | 2,55 | 1,35 | 1,6 | |||||||||||
| 9.A | 2,3 | 2,78 | 1,09 | 2,22 | |||||||||||
| 00 | |||||||||||||||
| 000 | |||||||||||||||
| F1 | |||||||||||||||
| F2 | |||||||||||||||
| F3 | |||||||||||||||
| F4 |
| Trieda | Prv | SJL | SJL | SPR | ŠpP | TCHV | TCHV | TSV | Tv | tried | Vl | VLA | Vv | VYV | Z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1,13 | 1,04 | |||||||||||||
| 2.A | 1 | 1,08 | 1 | ||||||||||||
| 3.A | |||||||||||||||
| 4.A | 1,17 | 1 | 1,25 | ||||||||||||
| 5.A | 1,92 | 1 | 1,67 | ||||||||||||
| 6.A | 2,73 | 1 | 2,18 | ||||||||||||
| 7.A | 2 | 1 | 1,41 | ||||||||||||
| 8.A | 2,43 | 1,14 | 2,48 | ||||||||||||
| 9.A | 2,52 | 1,13 | 2,78 | ||||||||||||
| 00 | |||||||||||||||
| 000 | |||||||||||||||
| F1 | |||||||||||||||
| F2 | |||||||||||||||
| F3 | |||||||||||||||
| F4 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| 1.A | 27 | 0 | 0 | 27 |
| 2.A | 14 | 0 | 0 | 14 |
| 3.A | 22 | 0 | 0 | 22 |
| 4.A | 14 | 0 | 0 | 14 |
| 5.A | 17 | 0 | 0 | 17 |
| 6.A | 13 | 0 | 0 | 13 |
| 7.A | 17 | 0 | 0 | 17 |
| 8.A | 22 | 0 | 0 | 22 |
| 9.A | 24 | 0 | 0 | 24 |
| 00 | 3 | 0 | 0 | 3 |
| 000 | 25 | 0 | 0 | 25 |
| F1 | 20 | 0 | 0 | 20 |
| F2 | 25 | 0 | 0 | 25 |
| F3 | 20 | 0 | 0 | 20 |
| F4 | 16 | 0 | 0 | 16 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 27 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 2.A | 14 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 3.A | 22 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 4.A | 14 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 5.A | 17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 6.A | 13 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 7.A | 17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 8.A | 22 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 9.A | 24 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 00 | 3 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 000 | 25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| F1 | 20 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| F2 | 25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| F3 | 20 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| F4 | 16 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 13 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
Pracovný pomer
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
Vložiť text o prezentácii školy na verejnosti (napr. vydávanie školského časopisu, školské akadémie, športové a kultúrne akcie, poskytovanie služieb žiakom a rodičom a pod...)
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé
B) Krátkodobé
C) V školskom roku 2008/2009 boli školou vypracované projekty:
Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2008/2009, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín |
|---|---|---|
| Bedmintonový krúžok | 4 | |
| Cvičenia z M (9.A) | 12 | |
| Cvičenia z M (9.B) | 0 | |
| Cvičenia zo SJ (9.A) | 11 | |
| Cvičenia zo SJ (9.B) | 0 | |
| Cvičenia zo slovenského jazyka | 19 | |
| Florbal | 0 | |
| Francúzska pieseň | 0 | |
| Francúzsky jazyk | 13 | |
| Francúzsky jazyk | 34 | |
| Konverzácia v AJ | 16 | |
| Konverzácia v AJ (II.st.) | 12 | |
| Konverzácia v RJ | 0 | |
| nemecký jazyk | 5 | |
| Počítačový krúžok | 17 | |
| Pohybové hry | 15 | |
| Stolný tenis | 0 | |
| Šikovné ručičky | 0 | |
| Tamtamy | 0 | |
| Tanečný krúžok | 6 | |
| Tenis | 3 | |
| Turistický krúžok | 18 | |
| Všestranný športový krúžok | 19 | |
| Výtvarný krúžok | 0 | |
| Výtvarný krúžok umelecký | 0 |
Vypracoval: PaedDr.Robert Popluhár
V Bratislave, 30. júna 2010
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage