• Platba rodičov

• Milí rodičia,

dovoľujeme si Vás požiadať o úhradu rodičovského príspevku za školský rok 2022/2023.

Výška príspevku sa zvyšuje na:.

20€ /1dieťa/polrok.

Môžete uhradiť aj obidva polroky dohromady a v prípade dvoch a viacerých súrodencov, je možné uskutočniť úhradu v jednej platbe za všetkých súrodencov.

Platbu prosím realizujte bankovým prevodom čo najskôr - vyhnete sa tým urgenciám zo strany svojho triedneho dôverníka, ktorý tak bude mať viac času na zmysluplnejšiu prácu v prospech našej školy ;-)

Názov účtu:

Klub rodičov školy Cádrova

IBAN:

SWIFT:

UNCRSKBX

POZOR DÔLEŽITÉ!!!

Pre automatickú identifikáciu Vašej platby prosím uveďte v správe pre prijímateľa údaje o svojom dieťati:

Priezvisko Meno, Trieda

(napr. Karafiát Marek, 8.A, alebo v prípade súrodencov Karafiát Marek, 8.A, Peter 4.B)

Ak na to zabudnete, nevadí, v takom prípade, prosím, pošlite informáciu o zaplatení (spolu s číslom účtu platiteľa a dátumom platby) svojmu  triednemu dôverníkovi (ak ste údaje v správe pre prijímateľa korektne vyplnili, žiadne ďalšie potvrdenie o platbe posielať nemusíte).

Prípadný vklad hotovosti je možné odovzdať priamo triednemu dôverníkovi na rodičovskom združení, prípadne poslať cez pani triednu učiteľku / triedneho učiteľa alebo (vklad na pobočke nie je možný, nakoľko banka účtuje poplatok 4,00 EUR za každý vklad v hotovosti).

Milí rodičia, spoločne prispievame k tomu, aby sa naše deti i učitelia cítili v škole dobre. V minulom školskom roku sme finančne podporili nákup edukačných pomôcok, deň na dopravnom ihrisku, nákup športových pomôcok do telocvične, hygienické potreby a iné.

Aby sme prejavili, že si neľahkú prácu našich učiteľov vážime, prispeli sme na ich vzdelávanie, zabezpečili sme menší dar ku dňu učiteľov a kávu do zborovne.

Spôsob, akým získané prostriedky investujeme, je plne transparentný a zverejňovaný na internetovej stránke školy - https://zscaba.edupage.org/a/klub-rodicov-skoly-cadrova.

ĎAKUJEME,

Vaša Rodičovská rada (OZ Klub rodičov školy Cádrova)