• Triedne aktívy ZRŠ

• Prvé triedne aktívy ZRŠ sa uskutočnia hromadne v kmeňových triedach nasledovne:

1. ročník- 03. 09. 2024 - začiatok o 17:00 hod.

2. - 9. ročník 10.09.2024 - začiatok o 17:00 hod.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami

• Začiatok školského roka - 1.ročník

• Milí rodičia, milé deti,

školský rok už klope na dvere a my vás privítame v našej škole 2.septembra 2024.

Žiaci 1. ročníka so svojimi rodičmi nastupujú na 8:30 na školské multifunkčné ihrisko, kde bude prebiehať slávnostné privítanie prvákov (v prípade nepriaznivého počasia sa slávnostné otvorenie školského roka uskutoční v školskej telocvični).

Po skončení pokračujú rodičia s deťmi, so svojimi pani učiteľkami a vychovávateľkami v triedach.

Prváci obed prvý deň nemajú.

Vyučovanie v tento deň končí cca o 10:00.

Želáme Vám úspešný štart do prvého školského roka.

Tešíme sa na vás.

Vedenie školy a pedagógovia

• Začiatok školského roka - 2.-9. ročník

• Milí rodičia, milé deti,

nový školský rok už klope na dvere a my vás opäť privítame 2.septembra 2024.

Žiaci 2. - 4.ročníka a 7. – 9. ročníka nástup na 8:00 do svojich tried.

2. - 4. ročník v červenej budove 1.stupňa

7. - 9. ročník v zelenej budove 2.stupňa

Vyučovanie v tento deň končí o 10:35.

ŠKD pre žiakov 2. - 4.ročníka bude do 16:00.

Ranná ŠKD v tento deň (2.9.) nebude.

Obedy žiakom 2.- 4.ročníka budú vydávané počas činnosti ŠKD.

Obedy žiakom 5.-9.ročníka budú vydávané po vyučovaní v novej jedálni.

Žiaci , ktorí budú mať záujem o obed v tento deň, to nahlásia  triednemu učiteľovi.

Žiaci 5. – 6. ročníka nástup na 9:00 pred budovu nového pavilónu, kde bude o 9:15 prebiehať slávnostné otvorenie.

Po skončení slávnostného otvorenia žiaci pokračujú so svojimi triednymi pani učiteľkami vo svojich triedach.

Vyučovanie v tento deň končí o 10:35.

Obedy žiakom 5.-9.ročníka budú vydávané po vyučovaní v novej jedálni.

Žiaci 1. ročníka

Prváci obed prvý deň nemajú.

Vyučovanie v tento deň končí cca o 10:00.

Želáme Vám úspešný štart do nového školského roka.

Tešíme sa na vás.

Vedenie školy a pedagógovia

• PLATBY ZA ŠKD

• Vážení rodičia,

ak máte prihlásené dieťa do ŠKD, je potrebné uhradiť mesačný poplatok za ŠKD 38€

do 25. dňa predchádzajúceho mesiaca.

Poplatok je možné uhradiť:

- mesačne

- dvakrát ročne: do 25.8. za obdobie september - december

od 1.1, do 5.1. za obdobie január - jún

• Rodičia prváčikov, požiadajte o príspevok na nákup školských potrieb

• Novomestskí rodičia, ktorých deti nastúpia v septembri po prvý raz do školy, môžu získať príspevok vo výške 30 eur na nákup školských potrieb. Príspevok pre potreby prváčikov je ďalšou z jednorazových finančných pomocí, ktorými mestská časť podporuje rodiny s deťmi. Príspevok poskytujeme od roku 2023, keď bol vyplatený 282 rodinám. Celková suma pomoci tak dosiahla 8 460 €.

O príspevok môžu rodičia už teraz požiadať, podmienkou je trvalý pobyt aspoň jedného z rodičov v mestskej časti Bratislava-Nové Mesto. Žiadosť je možné podať na podateľni miestneho úradu a to spolu s rozhodnutím riaditeľa štátnej základnej školy o prijatí dieťaťa na základné vzdelávanie.Viac informácií nájdete na: