• Kultúra

• Slávik Slovenska 2014

5.5. 2014 sa v Dome kultúry na Stromovej ulici konalo okresné kolo súťaže Slávik Slovenska. Našu školu reprezentovala Emmka Benková. Aj keď sa v tvrdej konkurencii neprebojovala na "medailové" umiestnenie, ukázala, že na našej škole sa s deťmi venujeme slovenským tradíciám a piesňam na vysokej úrovni.

Slávik Slovenska 2014

Žiačky 4. ročníka Emma Benková, Michaela Poláková a žiačka 3. ročníka Karolínka Gröneová sa dňa 28.4. 2014 zúčastnili školského kola speváckej súťaže v ľudovej piesni Slávik Slovenska 2014. Prvé miesto získala E. Benková, ktorá bude našu školu reprezentovať v okresnom kole tejto súťaže dňa 5.5. 2014 v Dome kultúry na Stromovej ulici. Tešíme sa a víťazke blahoželáme.

Novomestský Škovránok 2014

Aj v tomto školskom roku sa dňa 13.2. 2014 uskutočnilo školské kolo speváckej súťaže v modernej piesni Novomestský Škovránok . Súťaže sa zúčastnili žiačky 4. ročníka, ktoré s odvahou  ukázali svoj spevácky talent. Na druhom mieste sa umiestnili Nina Jelšíková a Laura Kollárová. Prvé miesto obsadila Emma Benková, ktorá bude našu školu reprezentovať v obvodnom kole tejto súťaže dňa 20.2. 2014 v Dome kultúry na Stromovej ulici. Všetkým trom speváčkam blahoželáme a želáme mnoho ďalších speváckych úspechov.